Search
Close this search box.

Ideiglenes Felvételi Jegyzék

Kedves Szülők, kedves felvételiző Diákok!

A szóbeli felvételi vizsgákat követően nyilvánosságra hozzuk iskolánk ideiglenes felvételi jegyzékét. A listákon valamennyi diák szerepel, aki jelentkezett gimnáziumunk sport (0001) vagy média (0002) képzési területre. A jelentkezési lapon megadott oktatási azonosító vagy jelige segítségével láthatók az eredmények. Minden tanuló valamennyi tanulmányi terület jegyzékén szerepel, amelyet megjelölt a jelentkezési lapján.

Megtekinteni az alábbi linkeken lehet:

sport

média

Egyéb híreink

2023-2024.

Siker az Országos Úszó Diákolimpián

Iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el az Országos Úszó Diákolimpián: I.korcsoport: 4.hely Fábián Boldizsár Milán (3.a) 50 méter gyorsúszás II.korcsoport 3.hely Váradi András (4.a)

2023-2024.

A 11.B osztály látogatása a Parlamentben

„A 11.B osztály a Parlament járt egy rendhagyó történelem óra keretében. Megtekintettük az őrségváltást, valamint az üléstermet, meghallgattuk az építéssel kapcsolatos érdekességeket.” (Vida Bernadett, szaktanár)

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.