Fenntarthatósági témahét

„Több mint féléves technikaórai munka zárult le a Fenntarthatósági témahétre elkészített 5-6. évfolyamok terepasztal versenyével.
Szeptembertől kezdve a diákok 4-5 fős csoportokban közös tervek/ ötletek, a saját maguk által gyűjtött, újrahasznosított anyagok felhasználásával készítettek ÖKO – fenntartható terepasztalokat. A ÖKO–ZÖLD-CSIK tanárokból álló zsűrijét nagyon nehéz helyzetbe hozták az ötletesebbnél-ötletesebb terepasztalok. Mind az 5., min 6. évfolyamon a LEGSZEBB, LEGKREATÍVABB, „LEGZÖLDEBB” terepasztal-díjak/oklevelek mellett KÜLÖNDÍJAT is kiosztott a zsűri. Vámosiné Vitáris Márta a kiállítás szervezője az Iskolavazetés és a Medve Utcai Alapítvány egész tanévi támogatásával egy-egy virágládányi, ill. cserépnyi osztály-jutalomvirággal díjazta a nyertes csapatokat. Ezzel elindul az iskola tavaszi virágosítása. Április 22-26. közötti kiállítást az iskola diákjai és tanárai mellett több szülő is megtekintette.”
(Vámosiné Vitáris Márta, tanító)

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Részvétel a játszótér avató ünnepségen

A játszótér avató ünnepségről az összefoglalót Császár Katalin tanító készített: Meghitt, vidám hangulatú ünnepséget tartottak a Süsü játszótéren Csukás István 90. születésnapja és Süsü, a

2025/26-os tanév

Siker a BálnaHang Rajzpályázaton

Érsek Léna, 1.b osztályos tanuló különdíjáról az összefoglalót az osztályfőnök, Urbán Katalin készítette:   Érsek Léna 1.b osztályos tanuló a BálnaHang Rajzpályázaton különdíjban részesült. A

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.