“Diákok a diákokért” kiállítás iskolánk

280722451 870241700547209 1233580508807574826 n

Iskolánk 7.b osztályos kiemelkedő vizuális tehetséggel rendelkező, halk szavú, szerény tanulójának nyílt meg Szilencium című kiállítása a “Diákok a diákokért” művészeteket támogató program keretében.

A megnyitó 2022.05.11-én az 5. óra utáni szünetben volt, melyet Heczel Réka Csenge és Szörényi Szellő Boglárka 9.A osztályos médiakultúra tagozatos tanulók tartottak:

“Kedves egybegyűltek, szeretettel köszöntünk mindenkit Tamás Alexandra első önálló kiállításán, amit a művész örömmel és verejtékkel készített műveinek szenteltünk.

Szandi iskolánk tanulója első osztályos kora óta. Már óvodában komolyan foglalkozott rajzolással, így az eltelt hét év alatt egy, csaknem felnőtt érettségű művésszé nőtte ki magát. Ezt bizonyítja az is, hogy iskolánk mindhárom Hiltonban rendezett kiállításán dobogós helyezést ért el.

Alkotásai kifejezőek, a visszafogott festményektől kezdve a plasztikus grafikákig tisztán látszik, egy olyan személyről beszélünk, aki fiatal kora ellenére érti a szakmát. Éppen ezért nagy jövőt jósolunk számára a művészetek terén, ehhez azt kívánjuk, hogy legyen elég kitartása, és a tehetségét soha se adja fel.”

” Szandi munkáival, tehetségével mindig elcsitít bennünket egy kis időre. Ez a szilencium értékes és építő… Köszönjük neki! “

Somody Beáta

vizuális kultúra mestertanár

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.