Rangos elismerésben részesült Polgár Anikó főigazgató asszony és Giday Beatrix tanárnő. Nagy örömmel és büszkeséggel adunk hírt arról, hogy iskolánk főigazgatója Polgár Anikó Csere István-emlékérem
A Tankerült Kiváló Diákja és Pedagógusa díjátadóról az összefoglalót Vincze Judit, főigazgató-helyettes készítette: A Közép-Budai Tankerületi Központ minden tanévben elismeri azon diákok és pedagógusok munkáját,
„A jövő zöld generációjáért díj 2025” pályázat és KÜLÖNDÍJ ÖKO iskolánkat képviselve újabb sikert értünk el, mert az ÖKO cím megőrzéséért és az „örökös ÖKO
Iskolánk két tanára, Váraljainé Gálffy Andrea, testnevelő és Kumpera Ferenc, mozgóképkultúra-és médiaismeret szakos kollégánk vehette át a Közép-Budai Tankerületi Központ Kiváló Pedagógus díjat! Gratulálunk!
A Kodolányi János Egyetemen az „Év Tanára” életműdíj kitüntetést vehette át Polgár Anikó főigazgató, kiváló, eredményes pedagógiai munkájáért. https://hirklikk.hu/kozelet/ok-az-ev-pedagogusai/443624 Gratulálunk!
A 2024. évi II Kerületi Pedagógus Napi ünnepségen Vincze Judit főigazgató-helyettes Öveges József díj kitüntetésben részesült. Szívből gratulálunk!
Ma a Közép-Budai Tankerületi Központ 7. alkalommal tüntette ki a Tankerület Kiváló Pedagógusait, Dolgozóit és Diákjait. Az idei ünnepen 45 pedagógust, 16 dolgozót és 136
Váraljainé Gálffy Andrea, iskolánk testnevelő tanára a II. kerületi iskolai sportban végzett kiemelkedő, áldozatos tanári tevékenységéért és eredményeiért elismerő oklevelet kapott Őrsi Gergely, II. kerületi
Két kollégánk, Vincze Judit és Nagy Viktória megkapták a Tankerület Kiválóságai díjat, melyet Hajnissné Anda Éva, a Közép-Budai Tankerületi Központ igazgatója és dr. Csapó Ildikó,
Ma két kollégánk Somody Beáta és Vámosiné Vitáris Márta a Közép-Budai Tankerület kiváló pedagógusa elismerésben részesült. Szívből gratulálunk a díjhoz!
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.