Tóth-Horpáci Lili, iskolánk 9.B osztályos tanulója a Kardvívó Országos Diákolimpián 5.helyezést ért el.
Tóth-Horpáci Lili, iskolánk 9.B osztályos tanulója a Kardvívó Országos Diákolimpián 5.helyezést ért el.

Rangos elismerésben részesült Polgár Anikó főigazgató asszony és Giday Beatrix tanárnő. Nagy örömmel és büszkeséggel adunk hírt arról, hogy iskolánk főigazgatója Polgár Anikó Csere István-emlékérem

Emmanuel Sophia, iskolánk 10.B osztályos atletizáló tanulója az Országos Atlétikai Diákolimpián, V.korcsoport egyéniben 200 méteren 1. helyezett lett, 23.88 idővel, ezzel U18-as Nemzeti Magyar rekordot

Az 5.b programjáról a beszámolót az osztályfőnök, Kalászdiné Barna Marianna készítette: Iskolánk 5.b osztálya ismét egy izgalmas programon vett részt. Ezúttal a Hopp Ferenc Ázsiai
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.