A Föld napjára, április 22-i péntekre az alsós tanulók lelkesen készültek tanítóikkal. Szinte mindannyian zöldben jöttek és két alkalommal is részt vettek, az udvaron a Föld napi „élő” felírat megjelenítésében.

Az első órában az elsősök és negyedikesek tartottak főpróbát, majd az óriás Föld feliratot az 1-2-3. osztályok alkották meg a 4. szünetben felsős tanulókkal, sok lelkes pedagógussal és az iskolai ÖKO csoport képviselőivel.

Köszönet minden lelkes zöld támogatónak, segítőnek valamint Vámosiné Vitáris Mártának a program kitalálójának, előkészítőjének, szervezőjének!

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Részvétel a játszótér avató ünnepségen

A játszótér avató ünnepségről az összefoglalót Császár Katalin tanító készített: Meghitt, vidám hangulatú ünnepséget tartottak a Süsü játszótéren Csukás István 90. születésnapja és Süsü, a

2025/26-os tanév

Siker az V. korcsoportos Országos Vívó Diákolimpián

Pethő Olivér, iskolánk 10.A osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Góczi Benedek, iskolánk 10.B osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos

2025/26-os tanév

Látogatás a Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeumban

Az 5.b programjáról a beszámolót az osztályfőnök, Kalászdiné Barna Marianna készítette: Iskolánk 5.b osztálya ismét egy izgalmas programon vett részt. Ezúttal a Hopp Ferenc Ázsiai

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.