Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Partneriskola Programjának díjátadója

Iskolánk diákjai elismerésben részesültek a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Partneriskola Programjának díjátadó ünnepségén. Az összefoglalót Gál Zsuzsanna tanárnő készítette:
Kiemelkedő munkájáért oklevelet kapott Madarász Emma és Pásztory Nóra 11.C osztályos tanulók.
A Sztorik a zsebben videópályázaton az animációs film kategóriában 1. helyezést ért el a Kovács Marcell rendezésében készült film, amelynek készítésében Velki Viktor, Tácsik Zsombor és Láng Dominik is részt vett.
Különdíjat kapott Balogh Boglárka filmje (szereplők: Onodi-Belenta Szofi, Saufert Szofia) és Szuhai György alkotása (szereplők: Farkas Balázs, Naudé Levente, Monostori Bálint). A pályázat díjazottjai a 9.A osztály tanulói.
Gratulálunk diákjainknak a kreatív és eredményes munkához!

Egyéb híreink

büfé pályázat
2025/26-os tanév

Pályázat iskolai büfé üzemeltetésére

A Közép-Budai Tankerületi Központ pályázatot ír ki a Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium büféjének üzemeltetésére. A pályázat kiírása ide kattintva olvasható. A pályázati adatlap ide

2025/26-os tanév

Nemzeti Összetartozás Napja

Június 4., a Nemzeti Összetartozás Napja. Az erről szóló összefoglalót Somody Beáta, vizuális kultúra szakos tanárnő készítette: Vizuális kultúra órán gimnazistáink megemlékeztek a trianoni békeszerződés

2025/26-os tanév

Látogatás a Magyar Állami Operaházban

A 11.C osztály egy rendhagyó kulturális programon vett részt a Magyar Állami Operaházban. Az összefoglalót Málinger Tünde osztályfőnök készítette: Wolfgang Amadeus Mozart: „A színigazgató” című

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.