Kirándulni volt 8.a osztályunk

„Iskolánk 8.a osztályos tanulói a mai napot a Normafán töltötték osztályprogram keretein belül. Kihasználva talán az idei utolsó jó időt, a korán kelő gyerekekkel fogaskerekűvel felmentünk és elfoglaltuk a helyet, valamint rengeteget beszélgettünk, nevettünk. Később csatlakoztak a szülők is és együtt közösen sütögettük a hozott finomságokat. Volt minden aminek lennie kellett de főleg jó hangulat és zene. Nagyon jól sikerült ez a családi sütögetés, a gyerekek profin gyújtották meg a tüzet a hatalmas szél ellenére. Sokat ettünk, nevettünk és jól éreztük magunkat. Örülök, hogy az iskola falain kívül is tudtunk időt tölteni és, hogy szép számmal vettek részt a gyerekek és a szülők is a programon.” (A szöveget összeállította: Váradi Ráhel, osztályfőnök)

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Látogatás a Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeumban

Az 5.b programjáról a beszámolót az osztályfőnök, Kalászdiné Barna Marianna készítette: Iskolánk 5.b osztálya ismét egy izgalmas programon vett részt. Ezúttal a Hopp Ferenc Ázsiai

2025/26-os tanév

Siker az V. korcsoportos Országos Vívó Diákolimpián

Pethő Olivér, iskolánk 10.A osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Góczi Benedek, iskolánk 10.B osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos

2025/26-os tanév

Iskolai röplabda verseny

A röplabda versenyről az összefoglalót a szervező, Gálffy Andrea, testnevelő készítette: Villám röplabdatorna gimnáziumi évfolyamoknak. 2026. június 11-én csütörtökön, a 6-7. órában, gimnazista tanulóinknak Villám

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.