Siker a II. kerületi Labdarúgó Diákolimpián

„Iskolánk II.korcsoportos fiú csapata részt vett a II. Kerületi Labdarúgó Diákolimpián.
Ennél a korosztálynál még nem számolnak eredményt, a sportág megszerettetése a cél, a jókedv és a felszabadult játék mellett. Diákjaink nagyon szépen teljesítettek, több kiemelkedő játékosunk is volt. Csapatunk legjobb játékosának Leitner Bencét választották!
A csapat tagjai:
Fodor Márton 3.b
Székely Dimitrij 3.a
Sinkovics Máté 3.a
Varga-Szatmári Regő 4.a
Batics Milán 4.a
Antal Bence 4.a
Klein Olivér 4.b
Leitner Bence 4.b
Gratulálunk a csapatnak!”
(Gyetván Krisztina, Leitner József, testnevelők)

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Siker a BálnaHang Rajzpályázaton

Érsek Léna, 1.b osztályos tanuló különdíjáról az összefoglalót az osztályfőnök, Urbán Katalin készítette:   Érsek Léna 1.b osztályos tanuló a BálnaHang Rajzpályázaton különdíjban részesült. A

2025/26-os tanév

8. évfolyamos ballagás

Elballagtak 8. évfolyamos diákjaink. Sok sikert és boldog pillanatokat kívánunk számukra a középiskolás évekhez! (Fényképek: Gurdon József tanár úr)

2025/26-os tanév

Nemzeti Összetartozás Napja

Június 4., a Nemzeti Összetartozás Napja. Az erről szóló összefoglalót Somody Beáta, vizuális kultúra szakos tanárnő készítette: Vizuális kultúra órán gimnazistáink megemlékeztek a trianoni békeszerződés

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.