Tanév végi kirándulások

„Hétfőn az 5. c osztállyal a MOB Székházban jártunk,ahol a gyerekek láthatták az olimpiai játékokon résztvevő ,kiemelkedő magyar sportolók fényképeit,és megcsodálhatták Szabó Gabriella háromszoros olimpiai bajnok kajakozó aranyérmeit.Megnéztük a Testnevelési és Sporttudományi Egyetem aulájában lévő bajnokok kézlenyomatait is.
Hihetetlen élmény volt ez a gyerekek számára!” (Giday Beatrix, osztályfőnök)
„A 7.c osztály kirándulni ment az Árpád – kilátóhoz. A szép helyszínen bújócska és fogócska volt a program” (Dobó Andrea, osztályfőnök).
A 8.a osztály a Budai arborétum tanösvényeit fedezte fel. Nagyokat sétáltunk, beszélgettünk, hűsöltünk és a végén egy jót fagyiztunk.
(Kalászdiné Barna Marianna, osztályfőnök)
„A 9.B osztàly közös kiràndulàs keretèben hòdolt egyszerre a kulturâlis ès gasztronòmiai èlvezeteknek Szentendrèn a Marcipàn Mùzeumban,de a Duna parti napozàs, fociderbi sem maradhatott el.”
Velkiné V.Nòra (osztàlyfőnök)

„Hétfőn a fenntarthatósági nap keretein belül a Hármashatár-hegyen járt az osztályunk és a gyönyörű környezetben a Jane Goodall Tanösvényt tettük tisztábbá.” (Horváth Zsófia, 11.A)

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Siker az Országos Atlétikai Diákolimpián

Emmanuel Sophia, iskolánk 10.B osztályos atletizáló tanulója az Országos Atlétikai Diákolimpián, V.korcsoport egyéniben 200 méteren 1. helyezett lett, 23.88 idővel, ezzel U18-as Nemzeti Magyar rekordot

2025/26-os tanév

Látogatás a Magyar Állami Operaházban

A 11.C osztály egy rendhagyó kulturális programon vett részt a Magyar Állami Operaházban. Az összefoglalót Málinger Tünde osztályfőnök készítette: Wolfgang Amadeus Mozart: „A színigazgató” című

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.