Iskolánk tanulói a jövő héten a Határtalanul Programban Erdély és székelyföldi kalandozásokon vesznek részt.
Iskolánk tanulói a jövő héten a Határtalanul Programban Erdély és székelyföldi kalandozásokon vesznek részt.

A Tankerült Kiváló Diákja és Pedagógusa díjátadóról az összefoglalót Vincze Judit, főigazgató-helyettes készítette: A Közép-Budai Tankerületi Központ minden tanévben elismeri azon diákok és pedagógusok munkáját,

Pethő Olivér, iskolánk 10.A osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Góczi Benedek, iskolánk 10.B osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos

Sportoló tanulóink május hónapban is sok hazai és nemzetközi versenyen indultak, szerepeltek eredményesen. Az erről szóló összefoglaló ide kattintva érhető el.
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.