Csik-nap az UVSE meghívásában

„Alsó tagozatos diákjainkat a Csik-nap keretében az UVSE meghívta a Hajós Alfréd Uszodába, hogy egy vidám sportnap keretében ünnepeljük iskolánk névadóját, Csik Ferencet.
Az egyesület edzői nagy szeretettel fogadtak minket, s rendkívül változatos programokon próbálhatták ki magukat a gyerekek. Az 5 állomásos kínálatban mindenkit a korosztályának és edzettségi szintjének megfelelően mozgattak meg. Volt lehetőségünk elmélyülni a pingpong világában, erőpróbán, akadályversenyekben, kötélhúzáson, s még a vízilabda is a gazdag kínálat része volt. Végül mindenki csodás élményekkel, s apró ajándékokkal zárhatta a napot. Az edzők arra is figyeltek, hogy kik a megcsillanó tehetségek, így reméljük, tanulóink közül többen is visszalátogatnak majd az egyesület edzéseire.
Köszönjük a lehetőséget!” (Császár Katalin, az alsó tagozatos munkaközösség vezetője)

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Elismerést kaptak a média tagozatos diákjaink

Elismerést kaptak a média tagozatos diákjaink a kiemelkedő munkájukért. Az összefoglalót Vincze Judit, főigazgató-helyettes készítette: Iskolánk immár 14 éve ápol gyümölcsöző és eredményes együttműködést a

2025/26-os tanév

8. évfolyamos ballagás

Elballagtak 8. évfolyamos diákjaink. Sok sikert és boldog pillanatokat kívánunk számukra a középiskolás évekhez! (Fényképek: Gurdon József tanár úr)

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.