Siker a II. kerületi Röplabda Diákolimpin

2025. február 27-én rendezték a II. kerületi III. korcsoportos Röplabda Diákolimpiát.
Iskolánkat az 5.b osztályból 6 diák, a 6.a osztályból egy diák képviselte.
Az 5.osztályosok októberben ismerkedtek meg a röplabdával, ennek ellenére nagyon szoros küzdelmekben, 3. helyezést értek el. A csatolt képen jól látható, hogy a mi csapatunk, mennyire fiatal volt a mezőnyben.
A csapat tagjai:
Farkas Bence László (5.b)
Gergely Áron (5.b)
Olajos Gergely (5.b)
Sólyom Brúnó (5.b)
Szabó Olivér (5.b)
Szabó-Iván Döme (5.b)
Weigl Bence (6.a)
Gratulálunk!

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Látogatás a Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeumban

Az 5.b programjáról a beszámolót az osztályfőnök, Kalászdiné Barna Marianna készítette: Iskolánk 5.b osztálya ismét egy izgalmas programon vett részt. Ezúttal a Hopp Ferenc Ázsiai

2025/26-os tanév

8. évfolyamos ballagás

Elballagtak 8. évfolyamos diákjaink. Sok sikert és boldog pillanatokat kívánunk számukra a középiskolás évekhez! (Fényképek: Gurdon József tanár úr)

2025/26-os tanév

Siker az V. korcsoportos Országos Vívó Diákolimpián

Pethő Olivér, iskolánk 10.A osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Góczi Benedek, iskolánk 10.B osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.