Siker az Országos Röplabda Diákolimpia elődöntőjében

„2024. december 11-én szerdán, iskolánkban került megrendezésre, az V-VI. korcsoportos röplabda leány Diákolimpia Országos Elődöntője.
Két vidéki csapattal Eger és Szombathely mértük össze tudásunkat.
Mindkét csapatot 3:0-ás szettaránnyal győztük le, így veretlenül jutottunk tovább, az Országos Diákolimpia Döntőjébe, melyet Békéscsabán rendeznek meg,
2025. január 10-12 között.
Hálásan köszönjük Deák Ferencnek a Vasas röplabda szakosztály kiváló edzőjének, volt testnevelő kollégánknak, hogy a csapatot segítette, irányította ezeken a fontos mérkőzéseken!
A csapat tagjai:
Debrei Vivien 12.B
Fodor Lili 10.C
Klein Maja 11.A
Kruppa Lujza 10.C
Mihálszki Vilma 10.C
Németh Szonja 9.A
Piros Janka 10.B
Szalay Villő 11.B
Vértes Luca 10.C
Szívből GRATULÁLUNK a lányoknak!”
Gálffy Andrea
testnevelő

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Látogatás a Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeumban

Az 5.b programjáról a beszámolót az osztályfőnök, Kalászdiné Barna Marianna készítette: Iskolánk 5.b osztálya ismét egy izgalmas programon vett részt. Ezúttal a Hopp Ferenc Ázsiai

2025/26-os tanév

Balatonfenyvesen kirándult az 5.c osztály

Az 5.c kirándulásáról az összefoglalót Gyetván Krisztina, osztályfőnök készítette: Az 5.c osztály a „Sportolj egy életen át!” pályázat keretében, – a tanév során számos sportos

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.