Állatok Világnapi köszönet

Kedves Állatbarát Pedagógus!

A Pedagógusok Világnapja alkalmából szívből köszönöm, hogy fáradhatatlanul, saját szabadidejét nem sajnálva áldozatos munkájával gazdagítja az állatvédelem-pedagógiát. Hálás vagyok minden erőfeszítésért, minden szívből jövő törődésért, ami a jövő generációit formálja. Bízom benne, hogy minden pedagógus megkapja azt a megbecsülést és elismerést, amit kollégái, vezetői és a szülők részéről is méltán megérdemel, hiszen a hivatásuk értéke felbecsülhetetlen.

Életre szóló élményekkel teli Állatvédelmi Témahetet kívánok a jövő hétre is!

Üdvözlettel:

IGAZSÁGÜGYI MINISZTÉRIUM

Dr. Koska Hedvig Dóra
szakmai vezető

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Tankerült Kiváló Diákja és Pedagógusa díjátadó

A Tankerült Kiváló Diákja és Pedagógusa díjátadóról az összefoglalót Vincze Judit, főigazgató-helyettes készítette: A Közép-Budai Tankerületi Központ minden tanévben elismeri azon diákok és pedagógusok munkáját,

2025/26-os tanév

Iskolai röplabda verseny

A röplabda versenyről az összefoglalót a szervező, Gálffy Andrea, testnevelő készítette: Villám röplabdatorna gimnáziumi évfolyamoknak. 2026. június 11-én csütörtökön, a 6-7. órában, gimnazista tanulóinknak Villám

2025/26-os tanév

Siker a BálnaHang Rajzpályázaton

Érsek Léna, 1.b osztályos tanuló különdíjáról az összefoglalót az osztályfőnök, Urbán Katalin készítette:   Érsek Léna 1.b osztályos tanuló a BálnaHang Rajzpályázaton különdíjban részesült. A

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.