Kis Botond Győző, iskolánk 7.c osztályos judos tanulója a Diák A, B, C és Serdülő Országos Diákolimpián, Serdülő korcsoportban, -55 kg-os kategóriában 1. helyezést ért el.
Gratulálunk!

Az 5.b programjáról a beszámolót az osztályfőnök, Kalászdiné Barna Marianna készítette: Iskolánk 5.b osztálya ismét egy izgalmas programon vett részt. Ezúttal a Hopp Ferenc Ázsiai

Elballagtak 8. évfolyamos diákjaink. Sok sikert és boldog pillanatokat kívánunk számukra a középiskolás évekhez! (Fényképek: Gurdon József tanár úr)

A Közép-Budai Tankerületi Központ pályázatot ír ki a Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium büféjének üzemeltetésére. A pályázat kiírása ide kattintva olvasható. A pályázati adatlap ide
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.