Elballagott 12.A és 12.B osztályunk!
Elballagott 12.A és 12.B osztályunk!

Nagy Noah Benjamin, iskolánk 6.c osztályos kardvívója a III. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Gratulálunk!

A 11.C osztály egy rendhagyó kulturális programon vett részt a Magyar Állami Operaházban. Az összefoglalót Málinger Tünde osztályfőnök készítette: Wolfgang Amadeus Mozart: „A színigazgató” című

Gratulálunk Kincses Dénes, 4.b osztályos tanulónak és felkészítő tanárának, Kalla Viktóriának. Dénes lett a legeredményesebb tanulóink közül a Zrínyi Ilona Matematika Versenyen.
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.