Siker az Országos Röplabda Diákolimpián

„Iskolánk röplabda csapata a Diákolimpia Országos Döntőjén V-VI. korcsoportban 5. helyen végzett.
A csapat tagjai:
Bozóki Afrodité 12.A
Debrei Vivien 11.B
Fehér Laura 11.B
Hrutka Rebeka 11.B
Jurmann Dóra 11.B
Klein Maja 10.A
Kruppa Lujza 9.C
Mihálszki Vilma 9.C
Piros Janka 9.B
Szalay Villő 10.B
Vértes Luca 9.C
Az országos mezőny legfiatalabb csapataként fantasztikus teljesítményt nyújtottak a lányok. Csoport másodikként, két és fél órás mérkőzés után, két ponttal maradtunk alul, a négy válogatott játékossal pályára lépő Testnevelési Egyetem Gyakorló Iskolájával szemben. Példamutató sportszerűség, összefogás, versenyszellem jellemzi csapatunkat, nagyon büszkék vagyunk Rájuk!
Köszönet Deák Ferenc tanár úrnak, aki szakmai hozzáértésével a döntőn segítette csapatunkat.”
Váraljainé Gálffy Andrea
testnevelő

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Részvétel a játszótér avató ünnepségen

A játszótér avató ünnepségről az összefoglalót Császár Katalin tanító készített: Meghitt, vidám hangulatú ünnepséget tartottak a Süsü játszótéren Csukás István 90. születésnapja és Süsü, a

2025/26-os tanév

8. évfolyamos ballagás

Elballagtak 8. évfolyamos diákjaink. Sok sikert és boldog pillanatokat kívánunk számukra a középiskolás évekhez! (Fényképek: Gurdon József tanár úr)

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.