Csizmadia Attila Labdarúgó Torna

A Csizmadia Attila Labdarúgó Tornáról az összefoglalót Gyetván Krisztina, testnevelő készítette:
Iskolánk alsó tagozatos tanulói 2026. Május 28-29-én a Csizmadia Attila Labdarúgó Emléktornán vettek részt. A rendezvény remek hangulatban zajlott, ahol a gyerekek sportszerűen, egymást biztatva mérhették össze tudásukat. 28.-án az 1. és 2. osztályos tanulók, 29.-én pedig a 3. és 4. osztályosok küzdhettek a győztesnek járó kupáért.
A pályán végig izgalmas, fordulatos meccseket láthattunk, amelyek során a résztvevők ügyességükről, kitartásukról tettek tanubizonyságot.
A mérkőzések alatt folyamatos, lelkes szurkolás hallatszott a pálya széléről. Osztálytársak, pedagógusok közösen biztatták a játékosokat, ami tovább fokozta a torna kiváló hangulatát. A gyerekek örömmel és nagy odaadással küzdöttek minden labdáért, miközben a fair play szelleme végig jelen volt a pályán.
A Csizmadia Attila Labdarúgó Emléktorna nemcsak a sportolásról szólt, hanem a közösségépítésről, az összetartozás érzésének erősítéséről és a mozgás szeretetének népszerűsítéséről is. Külön öröm, hogy a díjátadón Attila bácsi felesége akasztotta a gyerekek nyakába az érmeket.
Eredmények:
1.-2. osztályban:
1.hely 2.a osztály
2.hely 1.a osztály
3.hely 2.b osztály
4.hely 1.b osztály
3.-4. osztályban:
1.hely 4.b osztály
2.hely 3.a osztály
3.hely 4.a osztály
4.hely 3.b osztály
Szervező: Gyetván Krisztina
Játékvezetők: Váradi Ráhel, Leitner József

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Zen-kert kibővítés

A Zen-kert kibővítéséről az összefoglalót Vámosiné Vitáris Márta, tanító, szakkör vezető készítette: 2026. május 21-ére készült el iskolánk nagyudvarán, a tavaly átadott ZEN-ZÖLD Nyugi Kert

2025/26-os tanév

Részvétel a játszótér avató ünnepségen

A játszótér avató ünnepségről az összefoglalót Császár Katalin tanító készített: Meghitt, vidám hangulatú ünnepséget tartottak a Süsü játszótéren Csukás István 90. születésnapja és Süsü, a

2025/26-os tanév

Siker az Országos Atlétikai Diákolimpián

Emmanuel Sophia, iskolánk 10.B osztályos atletizáló tanulója az Országos Atlétikai Diákolimpián, V.korcsoport egyéniben 200 méteren 1. helyezett lett, 23.88 idővel, ezzel U18-as Nemzeti Magyar rekordot

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.