2026. április 30-án elballagott gimnáziumunk 12. évfolyama!
Sok sikert kívánunk az érettségi vizsgákhoz!
2026. április 30-án elballagott gimnáziumunk 12. évfolyama!
Sok sikert kívánunk az érettségi vizsgákhoz!

Érsek Léna, 1.b osztályos tanuló különdíjáról az összefoglalót az osztályfőnök, Urbán Katalin készítette: Érsek Léna 1.b osztályos tanuló a BálnaHang Rajzpályázaton különdíjban részesült. A

Sportoló tanulóink május hónapban is sok hazai és nemzetközi versenyen indultak, szerepeltek eredményesen. Az erről szóló összefoglaló ide kattintva érhető el.

Az RG Gáláról az összefoglalót a sportkör szervezője, Váraljainé Gálffy Andrea készítette: Iskolánkban, az idei tanévtől indult a Ritmikus Gimnasztika sportkör. Célja, hogy minden kisdiák,
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.