Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Partneriskola Programjának díjátadója

Iskolánk diákjai elismerésben részesültek a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Partneriskola Programjának díjátadó ünnepségén. Az összefoglalót Gál Zsuzsanna tanárnő készítette:
Kiemelkedő munkájáért oklevelet kapott Madarász Emma és Pásztory Nóra 11.C osztályos tanulók.
A Sztorik a zsebben videópályázaton az animációs film kategóriában 1. helyezést ért el a Kovács Marcell rendezésében készült film, amelynek készítésében Velki Viktor, Tácsik Zsombor és Láng Dominik is részt vett.
Különdíjat kapott Balogh Boglárka filmje (szereplők: Onodi-Belenta Szofi, Saufert Szofia) és Szuhai György alkotása (szereplők: Farkas Balázs, Naudé Levente, Monostori Bálint). A pályázat díjazottjai a 9.A osztály tanulói.
Gratulálunk diákjainknak a kreatív és eredményes munkához!

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

RG Gála

Az RG Gáláról az összefoglalót a sportkör szervezője, Váraljainé Gálffy Andrea készítette: Iskolánkban, az idei tanévtől indult a Ritmikus Gimnasztika sportkör. Célja, hogy minden kisdiák,

2025/26-os tanév

Balatonfenyvesen kirándult az 5.c osztály

Az 5.c kirándulásáról az összefoglalót Gyetván Krisztina, osztályfőnök készítette: Az 5.c osztály a „Sportolj egy életen át!” pályázat keretében, – a tanév során számos sportos

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.