Korcsolyázni volt az 5.c osztály

Az 5.c osztályos korcsolyázni volt. Az összefoglalót Gyetván Krisztina, osztályfőnök készítette:
Az osztályunk nemrég egy nagyon szuper korcsolyázós programon vett részt. Összesen 27-en
voltunk, ahol szülőben és testvérben sem volt hiány. Amikor megérkeztünk a jégpályára,
mindenki izgatottan húzta fel a korcsolyáját, és már alig vártuk, hogy a jégre lépjünk.
Volt, aki magabiztosan suhant – hiszen kiváló jégkorongos -, és volt, aki még csak most
próbálgatta az egyensúlyát, de ennek ellenére mindenki nagyon jól érezte magát. Sokat
nevettünk, segítettük egymást – sokszor fel a földről -, és néhányan kisebb versenyeket is
rendeztünk.
A program végére mindannyian kellemesen elfáradtunk – bár még maradtunk volna -, de
rengeteg élménnyel gazdagodtunk. Nagyon jó közösségformáló program volt, és reméljük, hogy
hamarosan újra együtt korcsolyázhatunk!

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Siker az Országos Atlétikai Diákolimpián

Emmanuel Sophia, iskolánk 10.B osztályos atletizáló tanulója az Országos Atlétikai Diákolimpián, V.korcsoport egyéniben 200 méteren 1. helyezett lett, 23.88 idővel, ezzel U18-as Nemzeti Magyar rekordot

72568129 2361066294211837 2933718604564135936 n
2025/26-os tanév

Májusi sporteredmények

Sportoló tanulóink május hónapban is sok hazai és nemzetközi versenyen indultak, szerepeltek eredményesen. Az erről szóló összefoglaló ide kattintva érhető el.

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.