Siker az Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola úszóversenyén

2025. november 13-án iskolánk 12 tanulója részt vett Egerben, az Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola által rendezett úszóversenyen.
Az érmeket Szécsi Zoltán háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó kapus adta át, aki 2018-tól az Egri Vízilabda Klub elnöke.
A csapat tagjai:
Balogh – Molnár Sára 9.B
Breuer Zsófia 8.b
Gemeter Ákos 9.B
Findeisz-Szentteleki Ákos 8.c
Fráter Olivér 8.c
Glódi Dániel 9.B
Kovács Ajsa 8.c
Kovács-Leszkay Zoé 8.c
Kőváry Diána 9.A
Hall Lauren May 7.a
László Zsombor 9.B
Pósa Máté 8.c
Eredmények:
100m lány gyorsúszás: Breuer Zsófia 2. helyezés
100m fiú gyorsúszás: Fráter Olivér 1. helyezés
100m lány hátúszás: Kovács-Leszkay Zoé 2. helyezés
100 m lány mellúszás: Kovács Ajsa 2. helyezés
100 m lány pillangóúszás: Hall Lauren May 2.helyezés
100 m fiú pillangóúszás: Pósa Máté 1.hely
50 m vegyesváltó: II. helyezés
Balogh-Molnár Sára
Gemeter Ákos
Kőváry Diána
László Zsombor
Gratulálunk!

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Tankerült Kiváló Diákja és Pedagógusa díjátadó

A Tankerült Kiváló Diákja és Pedagógusa díjátadóról az összefoglalót Vincze Judit, főigazgató-helyettes készítette: A Közép-Budai Tankerületi Központ minden tanévben elismeri azon diákok és pedagógusok munkáját,

2025/26-os tanév

Látogatás a Magyar Állami Operaházban

A 11.C osztály egy rendhagyó kulturális programon vett részt a Magyar Állami Operaházban. Az összefoglalót Málinger Tünde osztályfőnök készítette: Wolfgang Amadeus Mozart: „A színigazgató” című

2025/26-os tanév

Bozsik József Labdarúgó Torna

A Bozsik József Labdarúgó Tornáról az összefoglalót Gyetván Krisztina, testnevelő készítette: 2026.május 20-án iskolánk III. korcsoportos labdarúgói Komáromban a Bozsik József Labdarúgó Tornán vettek részt.

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.