Budapest Folk Duo koncertje iskolánkban

A Budapest Folk Duo koncertjéről az összefoglalót készítette Kullmann-né Juhász Edit tanárnő:
Iskolánkban november 27-én koncertet adott a Budapest Folk Duo két kiváló muzsikusa, Bergics András és Szlama László, akik élő zenével, humorral és személyes történetekkel hozták közelebb a közönséghez a magyar népzene élő hagyományát.
A diákoknak nem csupán zenei élményben volt részük, de megismerhettek sokféle különleges hangszert, a népzene sajátosságait.
A koncert a MÜPA Partneriskola-program keretein belül valósulhatott meg az iskolai alapítvány támogatásával A kétoldalú együttműködés célja, hogy a tanulókban igény ébredjen a kulturális értékekre, művészi élményekre. A programon az iskola művészeti profilú gimnáziumi osztályai vettek részt.

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

II. kerületi Polgármesteri dicséret

A II. kerületi hagyományoknak megfelelően, polgármesteri dicséretben részesítik azokat a tanulókat, akik az elmúlt tanévben kimagasló sportversenyeredményeket értek el. Iskolánk diákjai közül június 8-án a

2025/26-os tanév

RG Gála

Az RG Gáláról az összefoglalót a sportkör szervezője, Váraljainé Gálffy Andrea készítette: Iskolánkban, az idei tanévtől indult a Ritmikus Gimnasztika sportkör. Célja, hogy minden kisdiák,

2025/26-os tanév

Siker a BálnaHang Rajzpályázaton

Érsek Léna, 1.b osztályos tanuló különdíjáról az összefoglalót az osztályfőnök, Urbán Katalin készítette:   Érsek Léna 1.b osztályos tanuló a BálnaHang Rajzpályázaton különdíjban részesült. A

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.