A Szurikáta Alapítvány Látogatása az 1.a osztályban

„2025. november 5-én az 5. órában egy érdekes érzékenyítő foglalkozás zajlott az 1. osztályban.
Mókus osztályunk egyik tagja diabéteszes es, ezért a
Szurikáta Alapítványtól érkező foglalkozásvezető „Szuri Kata báb segítségével sok tudnivalót mondott el a kicsiknek a cukorbetegség tüneteivel, táplálkozásával, az egészséges életmóddal kapcsolatosan.
Köszönjük Nagy Adrienne részvételét is, aki a diabéteszesről szóló „humoros” versikével zárta le a tanulságos foglalkozást.
Mókus közösségünkben mindenki egyformán fontos,
Vigyázzunk egymásra!”
(A szöveget összeállította: Vámosiné Vitáris Márta, osztályfőnök)

Egyéb híreink

72568129 2361066294211837 2933718604564135936 n
2025/26-os tanév

Májusi sporteredmények

Sportoló tanulóink május hónapban is sok hazai és nemzetközi versenyen indultak, szerepeltek eredményesen. Az erről szóló összefoglaló ide kattintva érhető el.

2025/26-os tanév

Elismerést kaptak a média tagozatos diákjaink

Elismerést kaptak a média tagozatos diákjaink a kiemelkedő munkájukért. Az összefoglalót Vincze Judit, főigazgató-helyettes készítette: Iskolánk immár 14 éve ápol gyümölcsöző és eredményes együttműködést a

2025/26-os tanév

Siker az V. korcsoportos Országos Vívó Diákolimpián

Pethő Olivér, iskolánk 10.A osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Góczi Benedek, iskolánk 10.B osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.