Családi nap az 5.c osztályban

„Október 27-én hétfőn tartottuk meg újra az 5.c osztály családi napját, amelyre összesen harmincan jöttünk el – diákok, szülők és tanárok egyaránt. A program délelőtt egy közös mozizással kezdődött, ahol a “Kiskedvesncek elszabadulva” című animációs mesét néztük meg. A film után visszatértünk az iskolába, ahol közösen készítettünk szendvicseket ebédre, valamint a délutáni sportolás utánra is.
A délután a mozgásról és a közös játékról szólt: a tornateremben különböző sportos csapatjátékokat szerveztünk (foci, floorball, bója ledobós-kidobós), ahol a gyerekek és a szülők egymás ellen mérhették össze ügyességüket. Nagyon jó hangulatban telt az egész nap, mindenki lelkesen vett részt a játékokban, és sokat nevettünk.
A családi nap remek alkalom volt arra, hogy újra együtt töltsünk egy vidám, tartalmas napot, és még inkább erősítsük az osztályközösséget. Fáradtan, de jókedvűen mentünk haza, és már most várjuk a következő hasonló alkalmat.
Kisérő tanárok: Zubor Petra, Váradi Ráhel, Gyetván Krisztina, Leitner József”
(A szöveget összeállította: Gyetván Krisztina, osztályfőnök)

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Siker az Országos Atlétikai Diákolimpián

Emmanuel Sophia, iskolánk 10.B osztályos atletizáló tanulója az Országos Atlétikai Diákolimpián, V.korcsoport egyéniben 200 méteren 1. helyezett lett, 23.88 idővel, ezzel U18-as Nemzeti Magyar rekordot

2025/26-os tanév

Bozsik József Labdarúgó Torna

A Bozsik József Labdarúgó Tornáról az összefoglalót Gyetván Krisztina, testnevelő készítette: 2026.május 20-án iskolánk III. korcsoportos labdarúgói Komáromban a Bozsik József Labdarúgó Tornán vettek részt.

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.