Siker a II. kerületi Őszi Labdarúgó Diákolimpia selejtezőjén

A II. Kerületi Őszi Labdarúgó Diákolimpia III. korcsoportos selejtezőjén iskolánk csapata 1. helyezést ért el, amivel kvalifikálták magukat a 4-es döntőbe.
A csapat tagjai:
Leitner Bence 4.b
Fejes Borbála 5.a
Fejes Veronika 5.a
Gloviczky Csongor 5.c
Bálint Bertalan 5.c
Németh Jázmin 5.c
Szakács Ferenc 6.a
Huszár Márton 6.a
Orosz Tibor 6.c
Tóth-Kovács Barnabás 6.c
Kísérő testnevelő: Váradi Ráhel
Gratulálunk!

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Nemzeti Összetartozás Napja

Június 4., a Nemzeti Összetartozás Napja. Az erről szóló összefoglalót Somody Beáta, vizuális kultúra szakos tanárnő készítette: Vizuális kultúra órán gimnazistáink megemlékeztek a trianoni békeszerződés

2025/26-os tanév

Látogatás a Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeumban

Az 5.b programjáról a beszámolót az osztályfőnök, Kalászdiné Barna Marianna készítette: Iskolánk 5.b osztálya ismét egy izgalmas programon vett részt. Ezúttal a Hopp Ferenc Ázsiai

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.