Színházban járt a 2.b osztály

„A 2.b osztály 2025.május 22-én 19 órakor a Pesti Színházban A dzsungel könyve című előadást tekintette meg.

Az osztályból 19 gyerek, 3 testvér és 10 szülő vett részt.

A szervezést már márciusban elkezdtük. Köszönjük a szülők segítségét!

Nagyon szuper darabot láttunk.

A gyerekek azóta is éneklik és játsszák a zenei betéteket.”

(Botos Tünde, osztályfőnök)

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Látogatás a Magyar Állami Operaházban

A 11.C osztály egy rendhagyó kulturális programon vett részt a Magyar Állami Operaházban. Az összefoglalót Málinger Tünde osztályfőnök készítette: Wolfgang Amadeus Mozart: „A színigazgató” című

2025/26-os tanév

Siker az V. korcsoportos Országos Vívó Diákolimpián

Pethő Olivér, iskolánk 10.A osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Góczi Benedek, iskolánk 10.B osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.