Partneriskolai elismerés az NMHH-tól

2025.04.04. pénteken a Partneriskola Program keretében a NMHH a digitális tartalom­gyártás, digitális tudatosság, médiaműveltség, illetve az online biztonság fejlesztése területén nyújtott teljesítményért oklevélben és elismerésében részesítette iskolánk két tanulóját Demeter Bernadettet (11.A ) és Vas Zalánt (9. A).

Az ünnepélyes eseményen köszöntőt mondott dr. Somogyi Ákos, a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Gyermekvédelmi Főosztályának vezetője. Majd egy kisfilm bemutatásával betekintést nyújottak az NMHH támogatásával kialakított partner-iskolai médialaborok működésébe, ahol iskolánk podcast stúdiója is szerepelt. Ezt követően egy kerekasztal-beszélgetés keretében képet kaptunk arról, hogy mit gondolnak a diákok a mesterséges intelligenciáról. A beszélgetésen részt vett Demeter Bernadett is, aki igen bölcs gondolatokkal járult hozzá a társalgás menetéhez.

Gratulálunk!

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

RG Gála

Az RG Gáláról az összefoglalót a sportkör szervezője, Váraljainé Gálffy Andrea készítette: Iskolánkban, az idei tanévtől indult a Ritmikus Gimnasztika sportkör. Célja, hogy minden kisdiák,

2025/26-os tanév

Csizmadia Attila Labdarúgó Torna

A Csizmadia Attila Labdarúgó Tornáról az összefoglalót Gyetván Krisztina, testnevelő készítette: Iskolánk alsó tagozatos tanulói 2026. Május 28-29-én a Csizmadia Attila Labdarúgó Emléktornán vettek részt.

2025/26-os tanév

Siker az V. korcsoportos Országos Vívó Diákolimpián

Pethő Olivér, iskolánk 10.A osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Góczi Benedek, iskolánk 10.B osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.