Partneriskolai elismerés az NMHH-tól

2025.04.04. pénteken a Partneriskola Program keretében a NMHH a digitális tartalom­gyártás, digitális tudatosság, médiaműveltség, illetve az online biztonság fejlesztése területén nyújtott teljesítményért oklevélben és elismerésében részesítette iskolánk két tanulóját Demeter Bernadettet (11.A ) és Vas Zalánt (9. A).

Az ünnepélyes eseményen köszöntőt mondott dr. Somogyi Ákos, a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Gyermekvédelmi Főosztályának vezetője. Majd egy kisfilm bemutatásával betekintést nyújottak az NMHH támogatásával kialakított partner-iskolai médialaborok működésébe, ahol iskolánk podcast stúdiója is szerepelt. Ezt követően egy kerekasztal-beszélgetés keretében képet kaptunk arról, hogy mit gondolnak a diákok a mesterséges intelligenciáról. A beszélgetésen részt vett Demeter Bernadett is, aki igen bölcs gondolatokkal járult hozzá a társalgás menetéhez.

Gratulálunk!

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Siker az Országos Atlétikai Diákolimpián

Emmanuel Sophia, iskolánk 10.B osztályos atletizáló tanulója az Országos Atlétikai Diákolimpián, V.korcsoport egyéniben 200 méteren 1. helyezett lett, 23.88 idővel, ezzel U18-as Nemzeti Magyar rekordot

2025/26-os tanév

Nemzeti Összetartozás Napja

Június 4., a Nemzeti Összetartozás Napja. Az erről szóló összefoglalót Somody Beáta, vizuális kultúra szakos tanárnő készítette: Vizuális kultúra órán gimnazistáink megemlékeztek a trianoni békeszerződés

72568129 2361066294211837 2933718604564135936 n
2025/26-os tanév

Májusi sporteredmények

Sportoló tanulóink május hónapban is sok hazai és nemzetközi versenyen indultak, szerepeltek eredményesen. Az erről szóló összefoglaló ide kattintva érhető el.

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.