ÖKO-Zen-kert megnyitó

„ÖKO iskolánkban minden évben új ZÖLD ötleteket valósítunk meg.
Az idei tanévben ősztől folyamatos, lelkes kertfejlesztést – kert megújítást hajtottunk végre az alsós ÖKO szakkörösökkel és a tettre kész felsős diákokkal technika óra keretében. Zöldítő munkánk eredményeként 2025. április 29-én – keddi ZÖLD napon, átadhattuk a legújabb ZÖLD projektet = CSIK-ZEN-ZÖLD NYUGI KERTET.
Az Iskolavezetés és a Medve Utcai Alapítvány támogatásával lehetőséget kaptunk egy ÚJ kertrész kialakítására a nagyudvarunkon. Egy pihenésre beszélgetésre, olvasgatásra, meditálásra = kikapcsolódásra alkalmas ZEN- ZÖLD „Nyugi- KERTET” alakítottunk ki.
2025. április 29-én a KEDDI ZÖLD napon FŐIGAZGATÓNK – Polgár Anikó néni és a Medveutcai Alapítvány Kuratóriumának képviselője Vámosiné V. Márti néni ÖKO szakkörvezetővel együtt adta át a diákságnak a ZEN KERTET. Az ünnepi megnyitót Kalla Viki néni által vezetett énekkar csodás énekszóval kísérte.
Egy éves zenkertépítő-munka gyümölcsét minden diák és tanár is élvezheti!
„Vigyázz rá, hogy ezentúl TE is pihenhess a CSIK–ZEN-ZÖLD Nyugi KERTBEN!”
(Vámosiné Vitáris Márta – ÖKO-szakkörvezető)

Egyéb híreink

72568129 2361066294211837 2933718604564135936 n
2025/26-os tanév

Májusi sporteredmények

Sportoló tanulóink május hónapban is sok hazai és nemzetközi versenyen indultak, szerepeltek eredményesen. Az erről szóló összefoglaló ide kattintva érhető el.

2025/26-os tanév

Csizmadia Attila Labdarúgó Torna

A Csizmadia Attila Labdarúgó Tornáról az összefoglalót Gyetván Krisztina, testnevelő készítette: Iskolánk alsó tagozatos tanulói 2026. Május 28-29-én a Csizmadia Attila Labdarúgó Emléktornán vettek részt.

2025/26-os tanév

Bozsik József Labdarúgó Torna

A Bozsik József Labdarúgó Tornáról az összefoglalót Gyetván Krisztina, testnevelő készítette: 2026.május 20-án iskolánk III. korcsoportos labdarúgói Komáromban a Bozsik József Labdarúgó Tornán vettek részt.

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.