Kedves Szülők!
Nagyon köszönjük, hogy támogatták iskolánkat, hálásak vagyunk a felajánlásokért, tombolatárgyakért és a bálon való részvételükért.
Reméljük, hogy jól szórakoztak és jövő ismét találkozhatunk!

A II. kerületi hagyományoknak megfelelően, polgármesteri dicséretben részesítik azokat a tanulókat, akik az elmúlt tanévben kimagasló sportversenyeredményeket értek el. Iskolánk diákjai közül június 8-án a

A 11.C osztály egy rendhagyó kulturális programon vett részt a Magyar Állami Operaházban. Az összefoglalót Málinger Tünde osztályfőnök készítette: Wolfgang Amadeus Mozart: „A színigazgató” című

Hangonyi Ajsa és Németh-Bedike Niké, iskolánk 9.A osztályos tanulói a Strandröplabda Országos Diákolimpián 9. helyen végeztek. Gratulálunk!
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.