Értekezlet a Magyar Olimpiai Bizottsággal

2025.03.05-én részt vettünk a Magyar Olimpiai Akadémia szervezésében, az olimpiai bajnokok nevét viselő iskolák igazgatóinak értekezletén, a Magyar Olimpiai Bizottság új székházában.

 

köszönjük a lehetőséget!

 

Iskolánkat Vincze Judit, főigazgató-helyettes képviselte.

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Siker az Országos Atlétikai Diákolimpián

Emmanuel Sophia, iskolánk 10.B osztályos atletizáló tanulója az Országos Atlétikai Diákolimpián, V.korcsoport egyéniben 200 méteren 1. helyezett lett, 23.88 idővel, ezzel U18-as Nemzeti Magyar rekordot

2025/26-os tanév

Látogatás a Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeumban

Az 5.b programjáról a beszámolót az osztályfőnök, Kalászdiné Barna Marianna készítette: Iskolánk 5.b osztálya ismét egy izgalmas programon vett részt. Ezúttal a Hopp Ferenc Ázsiai

2025/26-os tanév

Nyári ügyeleti napok, bizonyítvány átvétel

Tisztelt Szülők! A nyári szünet ideje alatt az alábbi ügyeleti napokon tudják ügyeiket intézni: 2026. július 8. 09:00-12:00 2026. július 22. 09:00-12:00 2026. augusztus 5.

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.