Siker a II. kerületi Röplabda Diákolimpin

2025. február 27-én rendezték a II. kerületi III. korcsoportos Röplabda Diákolimpiát.
Iskolánkat az 5.b osztályból 6 diák, a 6.a osztályból egy diák képviselte.
Az 5.osztályosok októberben ismerkedtek meg a röplabdával, ennek ellenére nagyon szoros küzdelmekben, 3. helyezést értek el. A csatolt képen jól látható, hogy a mi csapatunk, mennyire fiatal volt a mezőnyben.
A csapat tagjai:
Farkas Bence László (5.b)
Gergely Áron (5.b)
Olajos Gergely (5.b)
Sólyom Brúnó (5.b)
Szabó Olivér (5.b)
Szabó-Iván Döme (5.b)
Weigl Bence (6.a)
Gratulálunk!

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Bozsik József Labdarúgó Torna

A Bozsik József Labdarúgó Tornáról az összefoglalót Gyetván Krisztina, testnevelő készítette: 2026.május 20-án iskolánk III. korcsoportos labdarúgói Komáromban a Bozsik József Labdarúgó Tornán vettek részt.

2025/26-os tanév

Siker az V. korcsoportos Országos Vívó Diákolimpián

Pethő Olivér, iskolánk 10.A osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Góczi Benedek, iskolánk 10.B osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos

2025/26-os tanév

Siker az Országos Atlétikai Diákolimpián

Emmanuel Sophia, iskolánk 10.B osztályos atletizáló tanulója az Országos Atlétikai Diákolimpián, V.korcsoport egyéniben 200 méteren 1. helyezett lett, 23.88 idővel, ezzel U18-as Nemzeti Magyar rekordot

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.