Szépíró verseny

„A Kézírás világnapja (január 23.) alkalmából az elmúlt hetekben irodalmi szöveget, pl.verset, tanmesét, novellarészletet másoltak a tanulók a 2. – 10.évfolyamon.
Ezután a zsűri megtekintette az beadott munkákat, és gondosan átnézte azokat, megadott szempontok szerint. Az ünnepélyes eredményhirdetésre január 17-én került sor a könyvtárban.
A helyezést elért tanulók korosztályuknak megfelelő íróeszközöket kaptak jutalmul. Befejezésül mindenki, aki a szépírás versenyen indult, a pedagógusok által elkészített süteményekkel, palacsintával, és teával lett megvendégelve.
A helyezettek voltak.
alsóban:
I. Nagypáli Mira 3.b
II. Gál György Balázs 2.a
III. Németi Zoltán 4.b
felsőben.
I. Obán Noémi 7.a
II. Bánhegyi Keve Attila 5.a
III. Csiszér Boglárka 5.b
gimnáziumban:
I. Németh Hedvig 10/C
II. Rácz -Kovács Szofi 10/C
III. Fenyőfalvi Anna 9/A”
(Papp Zita, fejlesztőpedagógus)

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Nemzeti Összetartozás Napja

Június 4., a Nemzeti Összetartozás Napja. Az erről szóló összefoglalót Somody Beáta, vizuális kultúra szakos tanárnő készítette: Vizuális kultúra órán gimnazistáink megemlékeztek a trianoni békeszerződés

2025/26-os tanév

Látogatás a Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeumban

Az 5.b programjáról a beszámolót az osztályfőnök, Kalászdiné Barna Marianna készítette: Iskolánk 5.b osztálya ismét egy izgalmas programon vett részt. Ezúttal a Hopp Ferenc Ázsiai

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.