A 7.a osztály korcsolyázni és moziban volt

„2024.12.23.
Egész napos osztályprogramon vettünk részt az osztállyal. Délelőtt a Városligetbe mentünk jégkorcsolyázni, délután pedig moziba mentünk a Mammutba, ahol a “Hogyan tudnék élni nélküled? című filmet néztük meg. Nagyon örülök, hogy az iskolán kívül is tudtunk az osztállyal egy kis időt tölteni, a gyerekek és én is nagyon élveztük a mai napot!” (Váradi Ráhel, osztályfőnök)

Egyéb híreink

gimnazium felveteli
2026/2027-es tanév

Gimnáziumi beiratkozás

Tájékoztató – Beiratkozás / Gimnázium     Tisztelt Szülők, kedves leendő 9. osztályos diákok! Tájékoztatom Önöket, hogy a 9. évfolyamra az előzetes beiratkozás 2026. 06.17-től

2025/26-os tanév

Elismerést kaptak a média tagozatos diákjaink

Elismerést kaptak a média tagozatos diákjaink a kiemelkedő munkájukért. Az összefoglalót Vincze Judit, főigazgató-helyettes készítette: Iskolánk immár 14 éve ápol gyümölcsöző és eredményes együttműködést a

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.