A 7.a osztály korcsolyázni és moziban volt

„2024.12.23.
Egész napos osztályprogramon vettünk részt az osztállyal. Délelőtt a Városligetbe mentünk jégkorcsolyázni, délután pedig moziba mentünk a Mammutba, ahol a “Hogyan tudnék élni nélküled? című filmet néztük meg. Nagyon örülök, hogy az iskolán kívül is tudtunk az osztállyal egy kis időt tölteni, a gyerekek és én is nagyon élveztük a mai napot!” (Váradi Ráhel, osztályfőnök)

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Siker az Országos Atlétikai Diákolimpián

Emmanuel Sophia, iskolánk 10.B osztályos atletizáló tanulója az Országos Atlétikai Diákolimpián, V.korcsoport egyéniben 200 méteren 1. helyezett lett, 23.88 idővel, ezzel U18-as Nemzeti Magyar rekordot

2025/26-os tanév

Nyári ügyeleti napok, bizonyítvány átvétel

Tisztelt Szülők! A nyári szünet ideje alatt az alábbi ügyeleti napokon tudják ügyeiket intézni: 2026. július 8. 09:00-12:00 2026. július 22. 09:00-12:00 2026. augusztus 5.

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.