„A 3.a osztály a Fogarasi Síiskolába látogatott, ahol kipróbálhatták a sportágat. Igaz sajnos rendes hó még nem volt, de ez sem szegte kedvüket. Remélhetőleg sokan kedvet kaptak a sízés kipróbálásához!”
(Csizmadia Attila, osztályfőnök)

Sportoló tanulóink május hónapban is sok hazai és nemzetközi versenyen indultak, szerepeltek eredményesen. Az erről szóló összefoglaló ide kattintva érhető el.

Elismerést kaptak a média tagozatos diákjaink a kiemelkedő munkájukért. Az összefoglalót Vincze Judit, főigazgató-helyettes készítette: Iskolánk immár 14 éve ápol gyümölcsöző és eredményes együttműködést a

Fekete Nóra, iskolánk 7.c osztályos jégkorongos diákja elnyerte a Budakalász jó tanulója, jó sportolója” címet. Gratulálunk!
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.