„A jövő zöld generációjáért díj 2024”pályázat és különdíj

„Az ÖKO iskolánkért, az ÖKO cím megőrzéséért tenni kell:

–      folyamatos iskolai szintű ZÖLD programok

–      ZÖLDEN gondolkodó Iskolavezetés + alapítvány – kollégák – tanulók körének folyamatos bővítése

–      kiemelt környezetvédelmi világnapok „megünneplése”

–      „Legzöldebb osztályprogram” szervezése, állandó pontozás, díjazás

–      „Keddi ZÖLD-NAP” – Zöld fotók

–      folyamatos növénygondozás, kertészkedés

–      új Zen-zöld – Nyugi kert kialakítása

–      udvartakarítás

–      ÖKO kapcsolattartás a fenntarthatóságot hirdető, a környezetvédelemmel foglalkozó civilszervezetekkel

–      csatlakozás a „Zöld követ programhoz”

–      ZÖLD pályázatírás és ZÖLD pályázatokon való részvétel…..stb.

 

Köszönöm mindenkinek, aki segített és segíti „zöldítő” munkámat!

 

Nagyon jó, mert egyre többen ZÖLDEN gondolkodunk, csak EGYÜTT sikerülhet!”

Vámosiné Vitáris Márta, ÖKO-szakkör vezetője, tanító

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Siker a Zrínyi Ilona Matematika Versenyen

Gratulálunk Kincses Dénes, 4.b osztályos tanulónak és felkészítő tanárának, Kalla Viktóriának. Dénes lett a legeredményesebb tanulóink közül a Zrínyi Ilona Matematika Versenyen.

2025/26-os tanév

Részvétel a játszótér avató ünnepségen

A játszótér avató ünnepségről az összefoglalót Császár Katalin tanító készített: Meghitt, vidám hangulatú ünnepséget tartottak a Süsü játszótéren Csukás István 90. születésnapja és Süsü, a

2025/26-os tanév

8. évfolyamos ballagás

Elballagtak 8. évfolyamos diákjaink. Sok sikert és boldog pillanatokat kívánunk számukra a középiskolás évekhez! (Fényképek: Gurdon József tanár úr)

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.