„Iskolánk 10.B osztálya a Nemzeti Emlékezetpedagógiai Program keretében a Budai Várnegyedben tett sétát a nyelvújítás jegyében Kazinczytól Móra Ferencig.” (Fülep Gáborné, osztályfőnök)
„Iskolánk 10.B osztálya a Nemzeti Emlékezetpedagógiai Program keretében a Budai Várnegyedben tett sétát a nyelvújítás jegyében Kazinczytól Móra Ferencig.” (Fülep Gáborné, osztályfőnök)

Rangos elismerésben részesült Polgár Anikó főigazgató asszony és Giday Beatrix tanárnő. Nagy örömmel és büszkeséggel adunk hírt arról, hogy iskolánk főigazgatója Polgár Anikó Csere István-emlékérem

Emmanuel Sophia, iskolánk 10.B osztályos atletizáló tanulója az Országos Atlétikai Diákolimpián, V.korcsoport egyéniben 200 méteren 1. helyezett lett, 23.88 idővel, ezzel U18-as Nemzeti Magyar rekordot

Sportoló tanulóink május hónapban is sok hazai és nemzetközi versenyen indultak, szerepeltek eredményesen. Az erről szóló összefoglaló ide kattintva érhető el.
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.