„Iskolánk 10.B osztálya a Nemzeti Emlékezetpedagógiai Program keretében a Budai Várnegyedben tett sétát a nyelvújítás jegyében Kazinczytól Móra Ferencig.” (Fülep Gáborné, osztályfőnök)
„Iskolánk 10.B osztálya a Nemzeti Emlékezetpedagógiai Program keretében a Budai Várnegyedben tett sétát a nyelvújítás jegyében Kazinczytól Móra Ferencig.” (Fülep Gáborné, osztályfőnök)

Pethő Olivér, iskolánk 10.A osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Góczi Benedek, iskolánk 10.B osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos

Elismerést kaptak a média tagozatos diákjaink a kiemelkedő munkájukért. Az összefoglalót Vincze Judit, főigazgató-helyettes készítette: Iskolánk immár 14 éve ápol gyümölcsöző és eredményes együttműködést a

Rangos elismerésben részesült Polgár Anikó főigazgató asszony és Giday Beatrix tanárnő. Nagy örömmel és büszkeséggel adunk hírt arról, hogy iskolánk főigazgatója Polgár Anikó Csere István-emlékérem
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.