Állatok Világnapi köszönet

Kedves Állatbarát Pedagógus!

A Pedagógusok Világnapja alkalmából szívből köszönöm, hogy fáradhatatlanul, saját szabadidejét nem sajnálva áldozatos munkájával gazdagítja az állatvédelem-pedagógiát. Hálás vagyok minden erőfeszítésért, minden szívből jövő törődésért, ami a jövő generációit formálja. Bízom benne, hogy minden pedagógus megkapja azt a megbecsülést és elismerést, amit kollégái, vezetői és a szülők részéről is méltán megérdemel, hiszen a hivatásuk értéke felbecsülhetetlen.

Életre szóló élményekkel teli Állatvédelmi Témahetet kívánok a jövő hétre is!

Üdvözlettel:

IGAZSÁGÜGYI MINISZTÉRIUM

Dr. Koska Hedvig Dóra
szakmai vezető

Egyéb híreink

gimnazium felveteli
2026/2027-es tanév

Gimnáziumi beiratkozás

Tájékoztató – Beiratkozás / Gimnázium     Tisztelt Szülők, kedves leendő 9. osztályos diákok! Tájékoztatom Önöket, hogy a 9. évfolyamra az előzetes beiratkozás 2026. 06.17-től

2025/26-os tanév

Látogatás a Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeumban

Az 5.b programjáról a beszámolót az osztályfőnök, Kalászdiné Barna Marianna készítette: Iskolánk 5.b osztálya ismét egy izgalmas programon vett részt. Ezúttal a Hopp Ferenc Ázsiai

72568129 2361066294211837 2933718604564135936 n
2025/26-os tanév

Májusi sporteredmények

Sportoló tanulóink május hónapban is sok hazai és nemzetközi versenyen indultak, szerepeltek eredményesen. Az erről szóló összefoglaló ide kattintva érhető el.

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.