Siker a II. kerületi Őszi Labdarúgó Diákkupán

Iskolánk tanulói a II. Kerületi, III. korcsoportos Őszi Labdarúgó Diákkupán 1. helyen végeztek.
A csapat tagjai:
Orosz Tibor (5.c)
Tóth-Kováts Barnabás (5.c)
Kapovits Tamás (5.c)
Azary Bence (6.c)
Bréda Olivér (6.c)
Nagy János Botond (6.c)
Nagy Benedek András (6.c)
Horváth Hanna (6.c)
Sztankovics Dominik (6.c)
A torna kiemelt játékosa Azary Bence lett.
Gratulákunk!

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Nemzeti Összetartozás Napja

Június 4., a Nemzeti Összetartozás Napja. Az erről szóló összefoglalót Somody Beáta, vizuális kultúra szakos tanárnő készítette: Vizuális kultúra órán gimnazistáink megemlékeztek a trianoni békeszerződés

2025/26-os tanév

Siker az V. korcsoportos Országos Vívó Diákolimpián

Pethő Olivér, iskolánk 10.A osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Góczi Benedek, iskolánk 10.B osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.