Olimpiai indulók

Iskolánk több volt tanulója is részt vesz a Párizsban megrendezésre kerülő Olimpián.
Szurkolhatunk Ecseki Nándor asztaliteniszezőnek, Koch Máté vívónak, Gazsó Alida Dóra kajakosnak, Faragó Kamilla, Nagy Ádám és Molnár Erik vízilabdázóknak, a paralimpián Adámi Zsanett, úszónak és Szvitacs Alexa, asztaliteniszezőnek.
Az Olimpia vívás és súlyemelés nemzetközi televíziós közvetítésének produkciós stábjában a Tokióban megrendezett játékok után, újra munkatársként dolgozik Ralovich Dávid, aki szintén iskolánk tanulója volt.
Sok sikert kívánunk mindenkinek!
(Fényképek: MOB)

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

II. kerületi Polgármesteri dicséret

A II. kerületi hagyományoknak megfelelően, polgármesteri dicséretben részesítik azokat a tanulókat, akik az elmúlt tanévben kimagasló sportversenyeredményeket értek el. Iskolánk diákjai közül június 8-án a

2025/26-os tanév

Látogatás a Magyar Állami Operaházban

A 11.C osztály egy rendhagyó kulturális programon vett részt a Magyar Állami Operaházban. Az összefoglalót Málinger Tünde osztályfőnök készítette: Wolfgang Amadeus Mozart: „A színigazgató” című

2025/26-os tanév

Bozsik József Labdarúgó Torna

A Bozsik József Labdarúgó Tornáról az összefoglalót Gyetván Krisztina, testnevelő készítette: 2026.május 20-án iskolánk III. korcsoportos labdarúgói Komáromban a Bozsik József Labdarúgó Tornán vettek részt.

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.