Search
Close this search box.

„Tervezd együtt a digitális jövőt az NMHH-val!”

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság által kiírt „Tervezd együtt a digitális jövőt az NMHH-val!” című ötletpályázat díjátadó ünnepségén vettünk részt. A beérkezett pályázatok eredményhirdetésén Demeter Bernadett pályamunkája kiemelt díjazott lett. Elismerésként oklevelet vehetett át még Vas Zalán, Rajcsányi Boldizsár, Kovács Ákos, Simon Flóra, Medina Pahmer Zahiri Natalia, Gemeter Ákos és Madarász Emma. Gratulálunk nekik! Köszönjük minden tanulónknak, aki részt vett a pályázaton és ezzel is emelte iskolánk elismertségét! Köszönjük Somody Beáta és Velkiné Vinczey Nóra tanárnő koordináló munkáját!

Egyéb híreink

2023-2024.

Sportnap

„2024. június 19-én a felsős évfolyamok diákjai számára sportnapot szerveztünk, ahol különböző helyszíneken és sportprogramokon vehettek részt. Az 5. évfolyamra járó diákok a Margitszigetre látogattak

2023-2024.

ÖKO nap

Iskolánk 2024. június 18-án, kedden ÖKO napot szervezett a felső évfolyamok diákjai számára. A program célja a fenntarthatóság fontosságának bemutatása volt, különös tekintettel a növények

2023-2024.

Osztálykirándulások

A 11.B május 31. – június 2. között háromnapos osztálykiránduláson vett részt Zakopanéban. Csodálatos helyen, rengeteg programmal, töltötték el ezt a három napot! „Csodacsapat, csodahelyen,

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.