Search
Close this search box.

Osztálykirándulások

A 11.B május 31. – június 2. között háromnapos osztálykiránduláson vett részt Zakopanéban.
Csodálatos helyen, rengeteg programmal, töltötték el ezt a három napot!
„Csodacsapat, csodahelyen,
nem mesélünk, menjetek el!”
8.b Buckalak
„Iskolánk 7.a osztályos tanulói csapatépítő programon vettek részt a Margit szigeten. Másnap sétahajózás keretében megismerkedtek a Velencei-tó növény- és állatvilágával, majd ellátogattak a Pákozdi Pagony Vadaskertbe és Arborétumba.” (Kalászdiné Barna Marianna, osztályfőnök)
„Az 1.b osztály a pályaorientációs napon az Eiffel Műhelyházban járt.A kulisszák mögé kukkanhattunk be.
Varázslatos fejdíszeket próbálhattunk.A díszletek, kellékek készítésének izgalmas világába pillanthattunk be.Még játszótereztünk is a nap végén.
Aczél András rendezőnek és Sugta Erika (1.bosztályos szülőnek) operaházi fejdíszkészítőnek és pedagógusnak köszönjük a csodás napot!”
(Botos Tünde, tanító)
Iskolánk 9.B osztálya Balatonfüreden és Tihanyban járt osztálykiránduláson. Balatonfüreddel egy kvíz segítségével ismerkedtek meg, majd hajóval keltek át Tihanyba, ahol először a vizes programoké volt a főszerep, majd megnézték a Tihanyi-apátságot és a történetét bemutató interaktív kiállítást.
„A 2.b osztály a Szentendrei Skanzenben járt, ahol a kicsik a ház körüli munkákkal ismerkedhettek meg.” (Kalla Viktória, tanító)
„Iskolánk 9.C osztálya első közös osztálykirándulásának helyszínéül a magyar tengert választotta. A balatonfenyvesi tábor megtelt élettel, amikor elfoglalta 31 csik-os diák. Első nap a bátrabbakat nem riasztotta el sem a szél, sem a vízhőmérséklet a csobbanástól. Este, az 1989-es fogathajtó világbajnokságra készült stadionban mérkőztek egymással fiúk és lányok.
A második napot egy izgalmas geocaching – kincskereső játékkal indították. Délután, kultúrprogram keretében a keszthelyi Festetics- kastélyba látogattak el, ahol a vadászati kiállítást is megtekintették.
Az utolsó napot strandolással töltötték, néhányan a játszóteret is „birtokba vették”.
(Málinger Tünde, osztályfőnök)
„A 7.c osztály Balatonfenyvesen volt 2 napos osztálykiránduláson. az első napon ellátogattak a Keszthelyre a Festetics kastélyba, ahol a kastélyon kívül megtekitntették a Történelmi-vasútmodel kiállítást, a pálmaházatat és a madárházati is. Keszthelyen a Csik Ferenc szoborot is felkeresték. A napot közös szalonna sütéssel zárták. Második napon számháborúztak, játszottak a balatonban, röplabdáztak. A szállásuk az alsóbélatelepi táborban volt. Kisérő Tanáraik: Molnár Csaba és Jakab Ágnes volt. A kiránduláson 17 gyermek vett részt.” (Jakab Ágnes, pedagógiai asszisztens, szabadidő-szervező)
„A 9.A Szegeden volt osztálykiránduláson. Első nap strandolás, második nap buborék foci várt a fiatalokra. A vármúzeumban lelepleződtek a boszorkányok, akik meglepő gaztetteket követtek el. A harmadik napon a szegedi vadaspark várta érdekes állatokkal a fiatalokat, majd találkoztak Szegeden tanuló egyetemistákkal, akik megmutatták az egyetemi épületeket, és beszéltek arról, milyen jó is Szegeden tanulni. Végezetül megmászták a 320 lépcsőfokot a Dóm templom tornyába, ahol fantasztikus kilátás fogadta a felérkezőket.” (Vida Bernadett, osztályfőnök)
2024.június 12-től 14-ig 3 napos osztálykirándulásra ment a 4.b osztály Mezőkövesdre.
Sportos és kézműves foglalkozáson vettek részt,valamint élményfürdőben is jártak. Megismerkedtek a matyóhímzés történetével,mézeskalácsot készítettek. Napközben labdajátékokat jászottak, esténként szalonna- és pillecukorsütéssel zárták a napot.
Köszönet a kísérő anyukáknak és a nagypapának,akik hozzájárultak a sikeres,élménydús kirándulásunkhoz.
Heni néni és Marianna néni
„A 4.a osztály pályaorientációs napon a Mentőmúzeumot látogatta meg, ahol először megismerkedtek a magyar mentősök történelmével, majd egy elsősegély bemutatón vettek részt, ahol különböző szituációkban látták el a „sérülteket”.” (Kovács-Kiss Zsófia, tanító)
„10.A osztályunk Tihanyban járt osztálykiránduláson, a kalandos út során megnézhettük az apátságot és a Balaton csodálatos látképét. Az egész osztály nagyon jól érezte magát és az út jó hangulatban telt.”
(Horváth Zsófia 10.A)
„Az UVSE meghívására a Hajós Alfréd uszodában jártunk a 6.a, 6.b és 6.c osztályokkal. Felejthetetlen élményekkel tértünk haza”
(Dobó Andrea, 6.c osztályfőnöke)
” 6.c osztálykirándulása: Katalinpuszta-Szendehely: Jó csapat és jó hely” (Dobó Andrea, osztályfőnök)
A pályaorientációs nap keretében a 2.b osztály Pilisszentiván határában lévő Jókenyér pékségben járt.

Egyéb híreink

2023-2024.

Öveges-díj

A 2024. évi II Kerületi Pedagógus Napi ünnepségen Vincze Judit főigazgató-helyettes Öveges József díj kitüntetésben részesült. Szívből gratulálunk!

Kategorizálatlan

Nyári ügyeleti napok, bizonyítvány átvétel

Tisztelt Szülők! A nyári szünet ideje alatt az alábbi ügyeleti napokon tudják ügyeiket intézni: 2024. július 10. 09:00-13:00 2024. július 24. 09:00-13:00 2024. augusztus 7.

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.