5.c osztályunk a pomázi ICO gyárban járt látogatáson.
Az eseményről készült egy videó, ami a következő linkre kattintva elérhető a youtubon:

A 11.C osztály egy rendhagyó kulturális programon vett részt a Magyar Állami Operaházban. Az összefoglalót Málinger Tünde osztályfőnök készítette: Wolfgang Amadeus Mozart: „A színigazgató” című

A II. kerületi hagyományoknak megfelelően, polgármesteri dicséretben részesítik azokat a tanulókat, akik az elmúlt tanévben kimagasló sportversenyeredményeket értek el. Iskolánk diákjai közül június 8-án a

Nagy Noah Benjamin, iskolánk 6.c osztályos kardvívója a III. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Gratulálunk!
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.