Search
Close this search box.

Siker a Természettudomány-környezetvédelem Országos csapatversenyen

A Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, AMI és Óvoda által rendezett Természettudomány-környezetvédelem Országos csapatversenyen Góczi Fruzsina, Azary Bence és Bréda Olivér 5.c osztályos tanulók 2. helyezést, Varga Réka, Molnárr Emma és Fehér Dávid 6.b osztályos tanulók 1.helyezést értek el.
Felkészítő tanáruk: Giday Beatrix
Gratulálunk!

Egyéb híreink

2023-2024.

Siker a II. Kerületi Tavaszi Labdarúgó Diákolimpián

A II. Kerületi Tavaszi Labdarúgó Diákolimpián, iskolánk VI.korcsoportos fiú csapata 1.helyen végzett. Csapat tagjai: Mihálszi Móric (11.A) Bösztöri Szilveszter (11.A) Jakab Levente (11.A) Kardos Benjamin

2023-2024.

Siker a Serdülő, Judos Országos Diákolimpián

Vén Fanni, iskolánk 7.c osztályos judos tanulója a Diák „A”, „B”, „C” és Serdülő Országos Diákolimpián, Serdülő korcsoportban, -63 kg-os kategóriában 1. helyezést ért el.

2023-2024.

Break tánc edzések a Honvédban

Budapesti Honvéd Sportegyesület újonnan alakult szakágának keretében lehetőséget biztosít az érdeklődő fiataloknak a break tánc megismerésére és elsajátítására.   Edzéseik májusban indulnak, szeretettel várják a

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.