Kis Botond Győző, iskolánk 7.c osztályos judos tanulója a Diák A, B, C és Serdülő Országos Diákolimpián, Serdülő korcsoportban, -55 kg-os kategóriában 1. helyezést ért el.
Gratulálunk!

Hangonyi Ajsa és Németh-Bedike Niké, iskolánk 9.A osztályos tanulói a Strandröplabda Országos Diákolimpián 9. helyen végeztek. Gratulálunk!

Érsek Léna, 1.b osztályos tanuló különdíjáról az összefoglalót az osztályfőnök, Urbán Katalin készítette: Érsek Léna 1.b osztályos tanuló a BálnaHang Rajzpályázaton különdíjban részesült. A

A II. kerületi hagyományoknak megfelelően, polgármesteri dicséretben részesítik azokat a tanulókat, akik az elmúlt tanévben kimagasló sportversenyeredményeket értek el. Iskolánk diákjai közül június 8-án a
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.