Lázár Dávid, iskolánk 6.b osztályos tanulója a II. Országos Montag Lajos Nagybőgőversenyen, II.korcsoportban 2.helyen végzett, Ezüst Oklevelet kapott.
Gratulálunk!

Pethő Olivér, iskolánk 10.A osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos Diákolimpián, egyéniben 5. helyen végzett. Góczi Benedek, iskolánk 10.B osztályos kardvívója az V. korcsoportos Országos

Rangos elismerésben részesült Polgár Anikó főigazgató asszony és Giday Beatrix tanárnő. Nagy örömmel és büszkeséggel adunk hírt arról, hogy iskolánk főigazgatója Polgár Anikó Csere István-emlékérem

A Bozsik József Labdarúgó Tornáról az összefoglalót Gyetván Krisztina, testnevelő készítette: 2026.május 20-án iskolánk III. korcsoportos labdarúgói Komáromban a Bozsik József Labdarúgó Tornán vettek részt.
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.