Search
Close this search box.

Marci muzsika -program

„A 3.b osztály eddig minden évben részt vett a Marczibányi Téri Művelődési Központ szervezésében, a Marci Muzsika programsorozatban. Ezzel a fotóval szeretnénk megköszönni a mai frenetikus, záró koncertet Tarr Ferencnek és a Lóci játszik zenekarnak.”
(Urbán Katalin, osztályfőnök)

Egyéb híreink

2023-2024.

Víz Világnapja a felső tagozaton és gimnáziumban

A VÍZ világnapja alkalmából iskolánk felső tagozatos és középiskolás diákjai, tanárai kék színbe öltöztek, majd a kulacsokat megtöltve osztály és csoport szelfiket készítettek. Köszönjük a

2023-2024.

A 11.B osztály látogatása a Parlamentben

„A 11.B osztály a Parlament járt egy rendhagyó történelem óra keretében. Megtekintettük az őrségváltást, valamint az üléstermet, meghallgattuk az építéssel kapcsolatos érdekességeket.” (Vida Bernadett, szaktanár)

2023-2024.

Ideiglenes Felvételi Jegyzék

Kedves Szülők, kedves felvételiző Diákok! A szóbeli felvételi vizsgákat követően nyilvánosságra hozzuk iskolánk ideiglenes felvételi jegyzékét. A listákon valamennyi diák szerepel, aki jelentkezett gimnáziumunk sport

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.