II. Zöld Követ Nap

„A mai napon iskolànk ÖKO szakkörösei részt vehettek egy orszàgos rendezvényen, a II. Zöld Követ Napon. ÖKO iskolànkat képviselve, az Őrmezei Àltalános Iskolàban nagyon izgalmas, zöld programokon (Utazó Planetárium, Àllatbemutató, Zöld fenntartható labirintus, rejtvény fejtő nyereményjáték) nézhettek, hallgathattak, gondolkodhattak, izgulhattak végig a zölditésben jeleskedő diàkok és Vámosiné Vitáris Màrta ÖKO szakkörvezető.
Köszönjük az Iskolavezetésnek, hogy engedélyezte, tàmogatta a részvételt.”
(Vámosiné Vitáris Márta, szakkörvezető)

Egyéb híreink

2025/26-os tanév

Siker a Zrínyi Ilona Matematika Versenyen

Gratulálunk Kincses Dénes, 4.b osztályos tanulónak és felkészítő tanárának, Kalla Viktóriának. Dénes lett a legeredményesebb tanulóink közül a Zrínyi Ilona Matematika Versenyen.

2025/26-os tanév

Határtalanul

A Határtalanul programról az összefoglalót Csintalan Mónika, a 7.b osztály osztályfőnöke készítette: A Határtalanul pályázat keretében május 5-10. között Erdélybe utaztunk; a 7. évfolyam 40

2025/26-os tanév

Siker az Országos Atlétikai Diákolimpián

Emmanuel Sophia, iskolánk 10.B osztályos atletizáló tanulója az Országos Atlétikai Diákolimpián, V.korcsoport egyéniben 200 méteren 1. helyezett lett, 23.88 idővel, ezzel U18-as Nemzeti Magyar rekordot

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.