Iskolánk 8.b osztálya Somody Beáta és Nagy Adrienne tanárnők vezetésével részt vettek a „Gőzgéppel a jövőbe” tudományos élménynapon a Lauder Multiverzum Innovációs Tér (MIT) Diáklaborban.
A teljes cikk ide kattintva érhető el.



A Közép-Budai Tankerületi Központ pályázatot ír ki a Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium büféjének üzemeltetésére. A pályázat kiírása ide kattintva olvasható. A pályázati adatlap ide

Emmanuel Sophia, iskolánk 10.B osztályos atletizáló tanulója az Országos Atlétikai Diákolimpián, V.korcsoport egyéniben 200 méteren 1. helyezett lett, 23.88 idővel, ezzel U18-as Nemzeti Magyar rekordot

Hangonyi Ajsa és Németh-Bedike Niké, iskolánk 9.A osztályos tanulói a Strandröplabda Országos Diákolimpián 9. helyen végeztek. Gratulálunk!
A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.